17-18.martā Lietuvas atklātā čempionāta I. kārtas spēle

17-18.martā Lietuvas atklātā čempionāta I. kārtas spēlēs Latvijas ratiņbasketbola komanda Ghetto Team palika otrie turnīra tabulā.
Ghetto team 27-59 Kaunas ,,RSK,
Ghetto team 50-26 Šiauliai "Entuziastas"
Ghetto team 44-30 Belarus - NGO "RSCD 
Ghetto team 63- 28 Vilnius "Draugystė"

19.03.2018 Lasīt tālāk >>

Treniņu plāns

Tiekamies:

Katru pirmdienu Cēsu sporta kompleksā no 11:15 līdz 13:15

Katru piektdienu Zemgales Olimpiskajā centrā no 11:00 līdz 14:00.

11.01.2018 Lasīt tālāk >>

"Ghetto Team" ieguva trešo vietu turnīrā Lietuvā

20 .decembrī spēlē ar rezultātu 47:63 piekāpāmies Lietuvas komandai,bet šodien ar rezultātu 67:50 pieveicām komandu NGO ,,RSCD’’ no Baltkrievijas.

Turnīrs ratiņbasketbolā Lietuvā Anykšai noslēdzies."Ghetto Team" ieguva trešo vietu.

Paldies Latvijas Paraolimpiskai komitejai un mūsu atbalstītājiem Rīgas Brīvosta un Ghetto Basket!

08.01.2018 Lasīt tālāk >>

Ghetto Teams ratiņbasletbola komanda divās savstarpējās spēlēs uzvarēja Igaunijas ERK ratiņbasketola komandu

Ghetto Teams labākais spēlētājs Kaspars Turks komandas sastāvs;Ansis Bērziņš,Elvis Urga,Andrejs Kirillovs,Kaspars Turks,Ralfs Bundziņš,Martiņš Grabis,Aigars Miklāvs. Treneris;Aivars Kanopackis. Paldies, Rīgas Brīvostai, Latvijas Paralimpiskai komitejai,IK Norle.

02.01.2018 Lasīt tālāk >>

Kārlim Podniekam tiek pasniegta Latvijas basketbola savienības balva "Labākais ratiņbasketbolists 2016.gadā".

Kārlim Podniekam tiek pasniegta Latvijas basketbola savienības balva "Labākais ratiņbasketbolists 2016.gadā".

20.10.2017 Lasīt tālāk >>

Turnīrs ratiņbasketbolā Sanktpēterburgā noslēdzies

Turnīrs ratiņbasketbolā Sanktpēterburgā noslēdzies. Septiņu komandu konkurencē "Ghetto Team" ieguva trešo vietu. Raimunds Beginskis tika atzīts par komandas labāko spēlētāju turnīrā.

22.08.2017 Lasīt tālāk >>

Trešā diena turnīrā Sanktpēterburgā

Trešā diena turnīrā Sanktpēterburgā un divas spēles.Pirmajā spēlē ar rezultātu 26:43 piekāpāmies komandai "Baski" no Sanktpēterburgas. bet ar rezultātu 57:31 pieveicām komandu "Šans" no Tjumeņas.

21.08.2017 Lasīt tālāk >>

Šodien turnīrā ''Ghetto team'' aizvadīja vienu spēli ar spēcīgo ''Krilja Barsa'' no Kazaņas

Šodien turnīrā ''Ghetto team'' aizvadīja vienu spēli ar spēcīgo ''Krilja Barsa'' no Kazaņas .Arī šo spēli uzvarējām ar rezultātu 78:65. Visrezultatīvākais šīsdienas spēlē Elvis Urga.

20.08.2017 Lasīt tālāk >>

Pirmā diena turnīrā ratiņbasketbolā, kurš norisinās Santkpēterburgā, aizvadīta.

Pirmā diena turnīrā ratiņbasketbolā, kurš norisinās Santkpēterburgā, aizvadīta. Šodien Getto team ar rezultāru 66:8 pārspēja komandu Uraļec no Čeļabinkas un ar 63:22 Maskavas ratiņbasketbola komandu.
Komandas sastāvs: Raimunds Beginskis, Kārlis Gabranovs, Kaspars Turks, Ansis Bērziņš, Aigars Miklāvs, Agris Lasmans, Gatis Veinbergs, Ralfs Bundziņš un Elvis Urga.

19.08.2017 Lasīt tālāk >>

Ratiņbasketbola komanda"Getto team"no 18.-23.augustam piedalīsies Starptautiskā turnīrā Sanktpēterburgā, Krievijā

Ratiņbasketbola komanda"Getto team"no 18.-23.augustam piedalīsies Starptautiskā turnīrā Sanktpēterburgā, Krievijā,kur dalību pieteikušas 7 komandas.Spēkoties nāksies ar komandām Šans no Tjumeņas, Kriļja Barsa no Kazaņas, Uraļec no Urāliem,MBK PK no Maskavas, Baski Ņevskije zvjozdi un Ņevskij alians no Sanktpēterburgas .

16.08.2017 Lasīt tālāk >>

Vakar 13.jūnijā Jelgavas Zemgales Olimpiskā Centrā norisinājās sadraudzības spēle

Vakar 13.jūnijā Jelgavas Zemgales Olimpiskā Centrā norisinājās sadraudzības spēle ,starp Ghetto ratiņbasketbola komandu un Lietuvas nacionālo komandu ar rezultātu 68-62 ,Uzvarēja Ghetto komanda,
Spēlētāji; RAIMUNDS BEGINSKIS,ILGONIS EKS,KASPARS TURKS,AGRIS LASMANS,ELVIS URGA,KĀRLIS GABRAMOVS,ANSIS BĒRZIŅŠ,GATIS VEINBERGS, RALFS BUNDZIŅŠ.
Paldies,atbalstītājiem Latvijas paralimpiskai komitejai,Rīgas Brīvostai,

14.06.2017 Lasīt tālāk >>

LV Ratiņbasketbola federācija aicina ikvienu cilvēku ar invaliditāti un kam interesē šis sporta veids , iesaistīties ratiņbasketbola sporta kustībā jaunā sezonā

LV Ratiņbasketbola federācija aicina ikvienu cilvēku ar invaliditāti un kam interesē šis sporta veids , iesaistīties ratiņbasketbola sporta kustībā jaunā sezonā .Draugi paziņas,ģimenes , palīdzēsim viens otram iesaisties sporta aktivitātes nesēžam četras sienās ,bet ejam un pierādām sev
Zvaniet 29194906 vai rakstiet rbasketbols@inbox.lv
Aigars

29.08.2016 Lasīt tālāk >>

Šodien Latvijas izlase aizvadīju savu pēdējo spēli Eiropas čempionāta ietvaros

Šodien Latvijas izlase aizvadīju savu pēdējo spēli Eiropas čempionāta ietvaros.
Ar 67:53 tika sakauta Horvātijas izlase un nodrošināta 5.vieta čempionātā.

27.07.2016 Lasīt tālāk >>

Vakar tika oficiāli atklāts EČ ratiņbasketbolā

Vakar tika oficiāli atklāts EČ ratiņbasketbolā.
Atklāšanas ceremonija noritēja mierīgi, bet karstums arī vakar lika par sevi manīt.
Kā ziņo Aigars Miklāvs starp pretinieku komandām maz nepazīstamu seju, tas nozīmē, ka mūsu džeki, jau var aptuveni spriest par sāncenšu spēles taktiku, bet uz šī reiķina neviens neatslābs, džeki ir savākti un gatavi cīņām laikumā.
Pirmā spēle ir šodien pret Austriju, spēles sākums 12:15.
Komandas sastāvs: Karlis GabranovsElvis UrgaKaspars TurksKarlis PodniexAnsis BērziņšRaimund Vytautas BeginskisGatis Veinbergs

12.07.2016 Lasīt tālāk >>

Vakar Latvijas Ratiņbasketbola izlases džeki aizvadīja savu pirmo treniņu EČ ietvaros.

Vakar Latvijas Ratiņbasketbola izlases džeki aizvadīja savu pirmo treniņu EČ ietvaros.
Komanda čempim sāka gatavoties maija vidū. Līdz turnīram aizvadīti treniņi nometnēs Cēsīs un Ventspilī.
Komanda ir saspēlējusies starptautiskā turnīrā Sanktpēterburgā.
Pēc treniņa, kur tika atkārtotas atstrādātās kombinācijas, jūtams cīņas saprs komandā.
Jāpiemin, ka Bosnijā saulīte silda labi, iekšā zālēs ir jūtams labs karstums, bet šādi apstākļi ir visām komandām.

12.07.2016 Lasīt tālāk >>

Latvijas ratiņbasketbola izlase aktīvi gatavojas Eiropas čempionātam

Latvijas ratiņbasketbola izlase aktīvi gatavojas Eiropas čempionātam
Aktīvu sagatavošanās posmu Eiropas čempionāta B divīzijai ratiņbasketbolā, kurš šogad norisināsies Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā no 9. līdz 18. jūlijam, uzsākusi Latvijas ratiņbasketbola izlase. 
Lai cīnītos par uzvaru B divīzijā un ierotētu augstākajā divīzijā, maija beigās mūsu ratiņbasketbolisti veiksmīgi aizvadīja pirmo treniņnometni Cēsīs, un no 3.- 12. jūnijam sportisti tiksies treniņnometnē Ventspilī. Jūnija vidū Cēsīs notiekošās treniņnometnes laikā risināsies pirmā pārbaudes spēle pret Lietuvas ratiņbasketbola izlasi. Savukārt Līgo svētkus Latvijas ratiņbasketbola izlase aizvadīs pārbaudes spēlēs Austrijā, Sanktpoltenā. Pēdējo treniņnometni pirms došanās uz Sarajevu no 3.-7. jūlijam ratiņbasketbolisti atkārtoti aizvadīs Cēsīs. 
Latvijas ratiņbasketbola izlases kandidātu sastāvā iekļauti labākie spēlētāji no visas Latvijas – Kaspars Turks (Babīte), Kārlis Gabranovs (Rēzekne), Kārlis Podnieks (Rīga), Elvis Urga (Dobele), Dmitrijs Rukavišņikovs (Rīga), Ansis Bērziņš (Alūksne), Kristians Golubevs (Cēsis), Agris Lasmans (Valmiera), Gatis Veinbergs (Saldus), Elīna Karaseva (Jūrmala) un spēlējošais treneris Raimonds Beginskis no Līvāniem. Izlases menedžeris ir ratiņbasketbolists Aigars Miklāvs (Cēsis), kurš aktīvi trenējas kopā ar izlases kandidātiem.
Ratiņbasketbola izlasei piesaistīts medicīniskais personāls no Sporta laboratorijas – sporta ārste Sandra Rozenštoka, fizioterapeites Helgi Zandberga un Linda Zujeva.
Lai sagatavošanās posms Eiropas čempionātam noritētu veiksmīgi, paldies par atbalstu Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Paralimpiskai komitejai, A/S Latvijas Valsts meži, Rīgas brīvostai, Latvijas basketbola savienībai, Cēsu novada domei, OC Ventspils, SIA Ervitex, SIA Sporta laboratorija, Raimondam Elbakjanam.

07.06.2016 Lasīt tālāk >>

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” no 14. līdz 17. maijam jau desmito reizi startēs tradicionālajā Sanktpēterburgas kausa izcīņā

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” no 14. līdz 17. maijam jau desmito reizi startēs tradicionālajā Sanktpēterburgas kausa izcīņā, sacenšoties ar Sanktpēterburgas, Lietuvas un Kazaņas pārstāvjiem.
Latvijas ratiņbasketbolistu sāncenšu pulkā būs labi pazīstamie spēlētāji no Sanktpēterburgas „Nevskiy Alyans” un „BasKI Neva Stars”, kā arī no Kazaņas „Krilya Barsa. Šīs trīs Krievijas vienības pirms mēneša viesojās Latvijā un startēja Rīgas kausa izcīņā.
Sanktpēterburgā „VEF Rīgas” komandu vadīs treneris Raimunds Beginskis, kurš pats arī dosies laukumā . Komandu pārstāvēs ratiņbasketbolisti – Aigars Miklāvs, Ansis Bērziņš, Elvis Urga, Dmitrijs Rukavišņikovs, Agris Lasmans, Kārlis Gabranovs (kapteinis), Kaspars Turks.
Sezonas turpinājumā ratiņbasketbolisti valsts vienības sastāvā no 22. līdz 24.jūnijam dosies uz pārbaudes spēlēm Austrijā, bet no 9. līdz 18. jūlijam Eiropas čempionātā B divīzijai, kurš šoreiz norisināsies Sarajevā, Bosnija Hercegovina.

14.05.2016 Lasīt tālāk >>

2016.gada 21.-24. aprīlī Spānijā norisināsies André Vergauwen Cup – 2016

  1. 2016.gada 21.-24. aprīlī Spānijā norisināsies André Vergauwen Cup – 2016, kur savā starpā tiksies trīs Latvijas ratiņbasketbola izlases pārstāvji, kuri ratiņbasketbolu spēlē Vācijā un Krievijā: Raimund Vytautas Beginskis no RSB Thüringia Bull (Vācija), Karlis Gabranovs no BG Basket Hamburg (Vācija) un Agris Platais no BKIS Nevskiy Alyans (Sanktpēterburga).
     
    Savukārt jau 9.-18.jūlijā visi būs kopā un pārstāvēs Latvijas ratiņbasketbola izlasi Eiropas čempionātā B divīzijai Sarajevā (Bosnijā-Hercegovinā).

17.04.2016 Lasīt tālāk >>

Rīgā norisināsies "Rīgas kauss ratiņbasketbolā 2016"

Jau septīto reizi pēc kārtas ratiņbasketbola draugus, rīdziniekus un Rīgas viesus, kā arī paralimpiskā sporta atbalstītājus priecēs gadskārtējais starptautiskais turnīrs ratiņbasketbolā „Rīgas kauss 2016”, kurš šogad norisināsies no 9.04. līdz 10.04. „Rīgas kausā” savstarpējās spēlēs sacentīsies piecas komandas no Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas.

07.04.2016 Lasīt tālāk >>

"VEF Rīga" ratiņbasketbolisti startēs starptautiskajā riteņbasketbola turnīrā "Rīgas kauss"

9. un 10. aprīlī Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē Skrindu ielā 1 risināsies starptautiskais ratiņbasketbola turnīrs "Rīgas kauss", kurā Latviju pārstāvēs "VEF Rīga" ratiņbasketbolistu komanda.

06.04.2016 Lasīt tālāk >>

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti izcīna 3. vietu starptautiskajā turnīrā Polijā

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” aizvadītās nedēļas nogalē Lodzā (Polija) izcīnīja 3. vietu starptautiskajā turnīrā ar četru valstu kopumā sešu vienību līdzdalību.

16.06.2015 Lasīt tālāk >>

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti startēs starptautiskā turnīrā Polijā

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” 13. un 14. jūnijā Lodzā (Polija) startēs tradicionālajā starptautiskajā turnīrā. 18. reizi notiekošajās sacensībās kopā ar rīdziniekiem piedalīsies Lietuvas un Polijas izlases, Rumānijas komanda, kā arī divi Polijas ratiņbasketbola klubi – „Start” un „LTRSN”.

13.06.2015 Lasīt tālāk >>

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti startēs Sanktpēterburgas kausa izcīņā

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” no 16. līdz 19. maijam startēs tradicionālajā Sanktpēterburgas kausa izcīņā, sacenšoties ar Krievijas, Baltkrievijas un Izraēlas pārstāvjiem. Trofejas ieguvējs kļūs zināms septiņu vienību apļa turnīrā.

13.05.2015 Lasīt tālāk >>

Cēsu kausa izcīņā ratiņbasketbolā pirmās trīs vietas Krievijas komandām

Latvijas ratiņbasketbolā tradicionālās starptautiskās klubu sacensības ar Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas sportistu līdzdalību aizvadītās nedēļas nogalē pirmo reizi notika Cēsīs. Pirmās trīs vietas ieguva Krievijas komandas, bet „VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti ieņēma piekto vietu.

13.04.2015 Lasīt tālāk >>

Latvijas ratiņbasketbolisti izcīna sesto vietu Eiropas čempionāta B divīzijā

Latvijas ratiņbasketbola izlase sekmīgi debitējusi Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā, Brno (Čehija) notikušajās sacensībās izcīnot sesto vietu.

17.06.2014 Lasīt tālāk >>

Latvijas ratiņbasketbolisti ar spēli pret Krieviju uzsāks Eiropas čempionātu

Latvijas ratiņbasketbola izlase trešdien, 11. jūnijā plkst. 20 pēc Latvijas laika aizvadīs pirmo spēli Brno (Čehija) notiekošajā Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā. Sacensību pirmajā posmā Latvijas ratiņbasketbolistiem pretī stāsies arī Horvātija, Lietuva un Grieķija.

11.06.2014 Lasīt tālāk >>

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti izcīna Sanktpēterburgas kausu

Latvijas ratiņbasketbola komandas „VEF Rīga” basketbolisti atgriezušies no Krievijas pilsētas Sanktpēterburgas, kur pirmdien starptautiskajā turnīrā konkurencē ar Krievijas un Lietuvas klubiem izcīnīja pirmo vietu. Finālā „VEF Rīga” ar 64:45 uzveica Lietuvas klubu izlasi.20.05.2014 Lasīt tālāk >>

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti startēs Sanktpēterburgas kausā

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” šīs nedēļas nogalē piedalīsies starptautiskajās sacensībās - Sanktpēterburgas kausa izcīņa. Astoto reizi notiekošajā turnīrā startēs kopumā sešas komandas no Krievijas, Latvijas un Lietuvas.

17.05.2014 Lasīt tālāk >>

Ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” triumfē „Rīgas Kauss 2014”

No 11. līdz 13. aprīlim sporta kompleksā „Ķeizarmežs” norisinājās Latvijas Paralimpiskās komitejas organizētais V Starptautiskais ratiņbasketbola turnīrs „Rīgas Kauss 2014”, kurā 5 komandu konkurencē no Latvijas, Lietuvas un Krievijas, ratiņbasketbola komanda “VEF Rīga” izcīnīja augsto 1.vietu.  

13.04.2014 Lasīt tālāk >>

Rīgas Kauss sacensībās, VEF Rīgu pārstāvēs Dadzīte, Podnieks un Beginskis

Starptautiskajā ratiņbasketbola turnīrā "Rīgas Kauss 2014", komandu no Latvijas "VEF Rīga" šogad pārstāv arī ārvalstīs spēlējošie spēlētāji - Diāna Dadzīte, Kārlis Podnieks un Raimunds Beginskis.

12.04.2014 Lasīt tālāk >>

Starptautiskais Ratiņbasketbola turnīrs Rīgas Kauss, 12.-13.04. sporta centrs Ķeizarmežs.

Latvijas Paraolimpiskā komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, rīko starptautisko ratiņbasketbola turnīru „Rīgas Kauss”, kas šogad norisināsies no 12.aprīļa līdz 13.aprīlim sporta kompleksā „Ķeizarmežs”.

07.04.2014 Lasīt tālāk >>

Atbalsts Aizkraukles ratiņbasketbola komandas izveidei

Projektam „AIZKRAUKLES ZVAIGŽŅU KOMANDA JAUNIEŠIEM RATIŅKRĒSLĀ” ir nepieciešamas mūsu balsis!

Aizkrauklē ir fantastiska sporta halle un ir jaunieši, kuri grib nodarboties ar ratiņbasketbolu, tāpēc arī ir nepieciešami ratiņkrēsli, lai varētu spēlēt basketbolu un piedalīties sacensībās.

Links uz projektu detalizētu aprakstu un  balsošanu:
http://www.labiedarbi.lv/lv/projekts/aizkraukles-zvaigznu-komanda-jauniesiem-ratinkresl

19.03.2014 Lasīt tālāk >>

Video "VEF Rīga" ratiņbasketbola komanda Eirolīgā 3

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga" no 7.-8.martam Austrijas pilsētā Klosternoiburgā debitēja Starptautiskās Ratiņbasketbola federācijas (IWBF) rīkotajās Eirolīgas trešās divīzijas sacensībās, sacenšoties ar Austrijas, Nīderlandes, Polijas un Horvātijas ratiņbasketbolistiem.Skaties video kā ratiņbasketbola komandai "VEF Rīga". 

14.03.2014 Lasīt tālāk >>

„VEF Rīga” ratiņbasketbolisti gūst vērtīgu pieredzi Eirolīgā

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” pagājušajā nedēļā Austrijas pilsētā Klosternoiburgā, piedalījās Starptautiskās Ratiņbasketbola federācijas (IWBF) rīkotajās Eirolīgas trešās divīzijas sacensībās, kur piedzīvoja zaudējumus visos mačos, taču smēlās milzīgu pieredzi un spēļu praksi, gatavojoties Eiropas čempionātam.

10.03.2014 Lasīt tālāk >>

Eirolīgā startē arī Beginskis un Gabrānovs

Šī gada Eirolīgā startē vēl divi ratiņbasketbolisti no Latvijas - Raimunds Beginskis un Kārlis Gabrānovs. Abu puišu pārstāvētie basketbola klubi startē Eirolīgā 2, kuru grupu turnīri tiek aizvadīti Šveicē un Itālijā. Kārlis Gabrānovs pārstāv Sanktpēterburgas BKIS "Nevsky Alliance" SPB GO OOO "VOI". Savukārt, Raimunds Beginskis - Vācijas "OeTTINGER RSB Team Thüringen".

08.03.2014 Lasīt tālāk >>

Latvijas ratiņbasketbola komandai „VEF Rīga” debija Eirolīgā

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” ceturtdien, 6. martā dodas uz Austrijas pilsētu Klosternoiburgu, kur nedēļas nogalē debitēs Starptautiskās Ratiņbasketbola federācijas (IWBF) rīkotajās Eirolīgas trešās divīzijas sacensībās, sacenšoties ar Austrijas, Nīderlandes, Polijas un Horvātijas ratiņbasketbolistiem.

06.03.2014 Lasīt tālāk >>

III. Starptautiskais Ratiņbasketbola turnīrs Minskā

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, no 14.septembra līdz 15.septembrim norisināsies III. Starptautiskais Ratiņbasketbola turnīrs Minskā „Minskas kauss”. Šogad „Minskas kausā” piedalīsies piecas komandas no četrām valstīm – Latvijas, Krievijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Tāpat kā pagājušogad, šogad uz starptautisko turnīru brauks arī Latvijas komanda „Rīga”, kura divos iepriekšajos turnīros izcīnīja 3.vietu.

Komandas sastāvs: Kaspars Turks, Agris Lasmans, Elvis Urga, Kārlis Gabranovs, Arnolds Sviklis, Maksims Voroņeckis, Žanis Paeglis, Aigars Miklāvs. Uz Baltkrieviju dodas arī starptautiskais IWBF tiesnesis – Kaspars Iesaliņš.

Pirmā spēle komandai „Rīga” paredzēta 14.septembrī plkst. 10:00 ar komandu „Крылья барса” no Kazaņas, bet otra spēle ar Krievijas klubu „Фалькон” plkst. 15:00.

Arī 15.septembrī „Rīgai” paredzētas divas spēles – plkst. 13:00 ar ratiņbasketbola klubu no Lietuvas, kā arī plkst. 16:00 ar klubu no Baltkrievijas „РСКИ”.

02.09.2013 Lasīt tālāk >>

LRSF Valdes vēlēšanas, Prezidenta, izpilddirektora un revidenta vēlēšanas

LRSF Valde:

  • Daiga Dadzīte
  • Inita Miklāva
  • Signe Rinkule
  • Kaspars Turks
  • Kaspars Iesaliņš

LRSF Prezidents: Raimonds Elbakjans

LRSF Izpilddirektors: Aigars Miklāvs

LRSF Revidente: Elena Valdmane

30.08.2013 Lasīt tālāk >>

Starptautiskais turnīrs ratiņbasketbolā "Krievijas invalīdu Biedrības KAUSS" Sanktpēterburgā, Krievijā

Komandas

A grupa - "Ņevskij Alianss" Krievija, "Rīga" Latvija, "Kriļja Barsa" Kazaņa, Krievija, "Uraļec" Čerļabinska, Krievija

B grupa - "Oettinger" Erfurte, Vācija, "BaskI" Sanktpēterburga, Krievija, "RSKI" Minska, Baltkrievija, "Šans" Tjumeņa, Krievija

Komandas "Rīga" sastāvs: Aigars Miklāvs, Arnolds Sviklis, Agris Lasmans, Maksims Voroņeckis, Elvis Urga, Saulius Kulboka, Andrejs Kareniks, Edgaras Čaplinskas.
Treneris - Aigars Miklāvs.

***Noteikti jāpiemin faktu, ka ne tikai komandā "Rīga" spēlēs pieci ratiņbasketbolisti no Latvijas valsts vienības sastāva, bet arī komandas "Oettinger" sastāvā startēs mūsu Raimunds Beginskis un komandas "Ņevskij Alians" sastāvā, viens no mūsējiem - Kārlis Gabranovs.

Spēļu grafiks "Rīgas" komandai

24.08.2013
8.00 "Rīga" - "Uraļec", rezultāts 63:32

25.08.2013
09.30 "Rīga" - "Kriļja Barsa", rezultāts 39:69
12.30 "Rīga" - "Ņevskij Alians", rezultāts 28:70

26.08. 2013
09.00 pusfināls "Rīga" - "Šans", rezultāts 48:42

27.08. 2013 - spēles tiešraidē iespējams skatīties - http://new.livestream.com/tsm-online/cupvoi
no plkst. 09.00 Spēles par 8. līdz 1. vietām ir vērojamas tiešraidē!

10.30 spēle par 5/6.vietu - "Rīga" - "RSKI", rezultāts 40:49
12.00 - BRONZAS spēle - "Kirļja Barsa" - "BASKI", rezultāts 60:72
13.30 - Fināls - "Ņevskij Alians" - "Oettinger", rezultāts 51:80

01.08.2013 Lasīt tālāk >>